Шановні друзі!
Компанія «Буран Плюс» проаналізувала потреби на швидкість в глобальній мережі Інтернет серед своїх абонентів та серед користувачів Інтернет у Світі, а також перспективи щодо ширини пропускного каналу Інтернет для абонентів. За результатами цих аналізів ми бачимо, що хоча розробники програмного забезпечення і намагаються оптимізувати свої програми в сторону зменшення навантаження на швидкість передачі даних через Інтернет, все-таки кількість пристроїв, які працюють з мережею Інтернет в кожного абонента суттєво збільшується.

Тому, враховуючи це, ми раді повідомити Вас – компанія «Буран Плюс» з 01.04.2015 року пропонує нову тарифну лінійку швидкостей при підключення до мережі Інтернет. В даній лінійці швидкостей 5мб/с та 10мб/с не буде, так як ці швидкості вже є не сучасними та не перспективними.
Нові тарифні плани:
Premium20 – до 20 мб/с – 129 грн
Premium50 – до 50 мб/с – 159 грн
Premium100 – до 100 мб/с – 199 грн
Перейти на новий тарифний план абоненти зможуть самостійно через «Кабінет користувача» або подзвонивши за нашими контактними телефонами чи завітавши безпосередньо до нашого офісу.

Ми впевнені, що з новою лінійкою швидкостей, нашим абонентам вдасться в повній мірі відчути переваги швидкісного, стабільного та надійного з’єднання з мережею Інтернет.

З повагою, команда Буран Плюс

Буран Плюс у соціальних мережах: