Цифрове телебачення на всіх пристроях від нашого партнера TRINITY-TV

Телебачення від нашого партнера TRINITY-TV - це більше 150 каналів в цифровій якості, доступних до перегляду на телевізорі і ноутбуці, планшеті і смартфоні! Підбірка каналів в HD-якості. Більш того, один клієнт в рамках свого договору, може активувати до 4-х пристроїв. Цифрове телебачення доступне для усіх наших абонентів.

 

 

 

ТАРИФНІ ПЛАНИ
 Базовий   Стандарт + HD   Максимум + HD
 50 грн/міс  70 грн/міс   100 грн/міс
 107 каналів  138 каналів
із них 7 HD
 150 каналів
із них 23 HD
СПИСОК КАНАЛІВ СПИСОК КАНАЛІВ  СПИСОК КАНАЛІВ

Як це працює:

На комп'ютері із операційною ситемою Windows: Для перегляду TRINITY-TV потрібно використовувати TRINITY Player. Завантажити його ви зможете натиснувшина посилання. Потім виконайте наступні кроки:

  1. Встановіть програму TRINITY Player на Ваш комп'ютер
  2. Запустіть програму і натисніть у верхній панелі кнопку «Налаштування»
  3. Виберіть мережевий інтерфейс, через який працює Інтернет
  4. Натискаємо кнопку ОК і насолоджуємося переглядом TRINITY TV

На телевізорі із підтримкою технології SMART TV: Зайдіть в бібліотеку додатків на своєму телевізорі, знайдіть та встановіть програму TRINITY TV на свій телевізор. Потім відкрийте, активуйте необхідний тариф в особистому кабінеті TRINITY TV і введіть код активації, який відображається на екрані пристрою.Не секрет, що активація сервісу TRINITY на сьогоднішній день найпростіша з існуючих! Приємного перегляду

На смартфонах, планшетах, медіаплеерах із оперційною системою Android: Все що потрібно - це скачати додаток TRINITY-TV з Play-Market і проводити час із захоплюючим контентом!

На будь-якому телевізорі або через проектор: За допомогою медіаплеера, який Ви можете придбати у нас, і підключити до свого пристрою

Трьохсторонній договір-оферта про надання послуг цифрового телебачення

Буран Плюс у соціальних мережах: